جلسه سی و دوم آواورزی????

آواورزی روز ۶ شهریور ۹۶????

در این جلسه سیبیلکو بچه گربه ها به بازار رفتند…یه جای شلوغ و پر سرو صدا..از صدای فروشنده ها و مغازه دارا گرفته تا صدای مردم و حتی بچه ها …گاهی هم صدای متور و ماشین نزدیک بازار که در حال رفته آمد بودند شنیده میشد??‍????‍♀
بعد داستانک درباره صداهای گنده صحبت کردیم و اینکه صداهای گنده ای که ما میشناسیم مثل صدای بوق کامیون در مقابل بعضی از صداهای گنده دیگه مثل صدای فیل زیاد قوی و بلند نیست?این مقایسه ساده، باعث ایجاد تفاوت در ذهن کودکان و تعمیم این مقایسه در ذهن کودکان نسبت به صداهای مختلف میشود.??????
در ادامه کلاس بازی های مختلفی کردیم یکی از این بازیها بازی تقلید بود..هدف از این بازی استفاده از اعضای بدن بدون کلام است…این بازی باعث تمرکز و دقت کودکان و انجام حرکاتی که در خلاقیت نمایشی کودکان میتواند موثر باشد،میباشد.
انجام بازی در سنین پایین ، باعث ایجاد اشتیاق به یادگیری و افزایش قدرت یادگیری و تخلیه انرژی به صورت مفید و سودمند میباشد..?????
در آخر کلاس از عزیزانم خواستم که نقاشی با موضوع پرسرو صدا بکشن .. بچه ها ی عزیزم نقاشی هایی مثل خیابون ،شهربازی،پارک ….کشیدند..از اینکه کاملا با این مفهوم و موضوع ارتباط برقرار کردند خوشحالم .?❤️?
با آرزوی روزگاری خوش آوا برای شما و عزیزانتان❤️❤️❤️???

درباره نویسنده

مقالات مرتبط