جلسه بیست و سوم آواورزی

آواورزی ۸خرداد زیبا???????

امروز سیبیلکو بچه گربه ها به دریا رفته بودن..شنیدن آوای دریا وقتی سکوت هست یه چیز دیگه است اما وقتی دیدن شادی دیگرانو صدای بازیو خندها هم باهاش قاطی میشه ،خالی از لطفو داشتن حسی خوب نیست..سیبیلکو بچه گربه ها به صدای آروم دریای بی خروش گوش میدادند و به نظرشون اون روز آرومترین صدا صدای دریا بود.????
بعد ازخواندن داستاتکمون با بچه ها بازی کردیم..هدف از این بازی افزایش قدرت شنوایی در راستای عملو عکس العمل همراه با جنبش بدنی سریع،بود.یعنی بچه ها با شنیدن صدای هر یک از اواهایی که براشون نامگذاری کرده بودم، باید سریع برای گرفتن توپ تلاش میکردند.
در فعالیت و بازی آموزشی بعدیمون از عزیزانم خواستم که با زدن سریع ضرب ۲ در کنار یک و تمرین چرخش آوایی به صورت یک دایره ایستاده و پس از زدن یک ضرب دو در یک نشسته و نفر بعدی این کارو انجام دهد.هدف از این آموزش تمرین چرخه اوایی و ریتم همراه با جنبش بدنی و داشتن عکسالعملی سریع میباشد.??
در ادامه کلاسمون،از عزیزانم خواستم که بازی بشین پاشو بازی کنیم با این تفاوت که دراین بازی اونا با شنیدن آوای بلند باید پامیشدند و با شنیدن اوای ریزوبم باید میشستن…??
ودر آخر کلاسمون هم باز بازی کردیم?..اگه توجه کرده باشین بیشتر فعالیتهای کلاس آواورزی بر اساس آموزشهای غیرمستقیم همراه با بازی میباشد..لازم به ذکر است که آموزش همراه با بازی باعث افزایش قدرت یادگیری بدلیل افزای اشتیاق در کودکان میباشد وتوام با این هدف، این بازیها حرکت وجنبش بدنی کودکان را نیز تقویت میکند.???که باعث میشه کلی در کلاس بهمون خوش بگذره و این خوشحالی انگیزه منو در پیشبرد بهتر کلاس بالا ببره..جای همتون خالی…??
با آرزوی قبولی طاعت و عبادت و داشتن زندگی پر از آوای خوش برای شما عزیزان،ما رو در دعاهاتون فراموش نکنید?ا?????

درباره نویسنده

مقالات مرتبط