جشن نوروز ۱۳۹۴ در مهد تمام الکترونیک جاویدان

بوی جان می آید اینک از نفس های بهار

دستهای پر گل اند این شاخه ها ؛ بهر نثار

با پیام دلکش ” نوروزتان پیروز باد

با سرود تازه ” هر روزتان نوروز باد

شهر سرشار است از لبخند ؛ از گل ؛ از امید

تا جهان باقی ست این آئین جهان افروز باد

در جشن نوروز ۱۳۹۴ مهد تمام الکترونیک جاویدان که به پاس بزرگداشت سنت ها و رسوم زیبای ایرانی ، در روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۱۴  برگزار گردید، اولیا عزیز و همیشه همراه ، با حضور سبز خود در این مراسم که کودکان دلبندشان ، میزبانان کوچک این جشن بودند، شبی خاطره انگیز را برای مهد جاویدان و نوگلان زیبایشان رقم زدند.

DSCF6607

image

 از لحظات به یاد ماندنی و پرافتخار جاویدان، بازدید معاونت محترم امور اجتماعی استان گیلان جناب آقای سیدمهدی خدمت بین دانا با هیئت همراه خود از جشن نوروز ۱۳۹۴ در مهد تمام الکترونیک جاویدان بود. ایشان با اهدای لوح تقدیر به پاس خدمات شایسته ی تمام الکترونیک به کودکان و رعایت استانداردهای آموزشی در مهد جاویدان ، باعث شادی و دلگرمی مدیریت و پرسنل مهد تمام الکترونیک جاویدان شدند.

IMG_۲۰۱۵۰۳۰۵_۲۰۰۸۲۵

2015-03-07-11-01-32_deco

 

در این شب به یاد ماندنی، نوگلان جاویدان به زیبایی، برنامه های خود را اجرا نمودند که نشان از تلاش مربیان و توانایی بالای این آینده سازان بود. از برنامه های زیبای جشن، تلاوت آیات قرآن به زبان اشاره ،سرودهای گروهی و سرود محلی و احرای نمادین آن ، نمایش به زبان انگلیسی و سرودهای انگلیسی بود.

 

DSCF6637

DSCF6638

DSCF6646

DSCF6658

DSCF6659

DSCF66344(1)

در انتها نیز ، از اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان به پاس تمامی تلاش ها و همراهی های صادقانه با مهد جاویدان تقدیر بعمل آمد.

IMG_Û²Û°Û±ÛµÛ°Û³Û°Ûµ_Û²Û±Û±Û³Û± Û·

IMG_۲۰۱۵۰۳۰۵_۲۱۱۳۱۴

IMG_۲۰۱۵۰۳۰۵_۲۱۱۳۵۲

IMG_۲۰۱۵۰۳۰۵_۲۱۱۴۲۹

IMG_۲۰۱۵۰۳۰۵_۲۱۱۴۴۹

 

مهد تمام الکترونیک جاویدان با آرزوی سالی خوش، از تمامی اولیا عزیز و گرامی که در این سال ما را همراهی نموده و به ما در ارائه خدماتی بهتر به نوگلانشان، یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی را دارد.دلهای پر مهرمان را به روزهای سبز و زیبای بهار پیوند می زنیم و شادی را برای یکدیگر به ارمغان می آوریم.لحظه هایتان پر از شکوفـه باد. سال نـو مبارک.

درباره نویسنده

مقالات مرتبط