برگزاری دوره آموزشی مهارتهای زندگی در مهد جاویدان

با سلامی دوباره و برنامه ای نو در تابستان ۹۴ در خدمت کودکان عزیز شما هستیم. این بار برنامه ای کاملا ویژه و انحصاری برای توانمند سازی کودکان تحت عنوان مهارتهای رفتاری و حل مشکل طرح ریزی شده است تا با تشکیل کلاسهای فوق در آموزش کودکان دریچه ای نو گشوده شود و گامی بلند نیز برداشته شود.
این برنامه در ۸ جلسه دو ساعت و نیم تحت عنوان مهارت در برنامه فوق ارائه می گردد هدف ابن برنامه با توجه به عدم توانایی کودکان در مهارت های روزمره که بخصوص در جامعه امروزی دامنگیر اکثر خانواده به دلیل تک فرزندی شده است تدوین گردیده است.
این برنامه ها شامل : بهداشت فردی – مراقب شخصی – مرتب کردن اتاق – جمع کردن میز غذاخوری- نحوه رفتار در مهمانی – کمک های اولیه و خرید از سوپر مارکت و … میباشد . امید آنکه با برگزاری این کلاسها در فصل تابستان نگرشی نو در خانواده جاری شود قابل ذکر است که این برنامه به هیچ وجه در ایران و شاید در کشورهای دیگر به این شکل انجام نشده است لذا خواهشندیم تجارب ، پیشنهادات و انتقادات خود را پس از پایان دوره حتی بصورت مکتوب ارسال فرمایید.
مهد جاویدان از دعوت اولیا به منازل یا محل کار مناسب برای این کلاسها استقبال مینماید.( این کلاسها میتوانند در اتاق خواب یا آشپزخانه خود کودکان به همراه دوستانشان تشکیل شود.)
لطفا جهت استفاده از برنامه ها حداکثر ساعت ۹:۱۵ صبح برای شیفت صبح و ۱۵برای شیفت عصر ، کودک در مهد حضور داشته باشد. لطفا در صورت تمایل به استفاده از کلاسها جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۴/۱۰ به دفتر مهد مراجعه نمایید.

 

برنامه کلاسهای فوق ۳ ماهه تابستان:
شنبه ایروبیک ۲و۱، هاپکیدو، زبان، نقاشی، هوش هیجانی (عصر)
یکشنبه شطرنج، زبان، مجسمه سازی، کامپیوتر
دوشنبه زبان، موسیقی، آمادگی جسمانی، هوش هیجانی (صبح)
سه شنبه شطرنج،آشپزی، هوش هیجانی (عصر)، رباتیک
چهارشنبه کامپیوتر، هاپکیدو، مهارتهای زندگی، هوش هیجانی (صبح)

درباره نویسنده

مقالات مرتبط